.

.

New
Телефон Торбичка Neoprene Телефон Ракав,5.4 инчен Универзален Мобилен Торбичка Ракав Мобилни Торба со Патент за iPhone 12 Мини,SE 2020,11 Про,XS,X,8,6, (Вратот Lanyards Рака) Спојувалка з

Телефон Торбичка Neoprene Телефон Ракав,5.4 инчен Универзален Мобилен Торбичка Ракав Мобилни Торба со Патент

DEN 481.20

Количина на стоки
Достапно

Направени од водоотпорен мешавина на neoprene и elastane.Патент затворање држи вашиот телефон безбедно внатрешноста на сите времиња.Мека внатре, го заштитува вашиот мобилен телефон од шокови, паѓа, паѓа, испакнатини и гребнатини.Со Вратот Lanyards Рака,лесно да се носат.Големина 8.5*15.2*1.8 см,За i Phone мини(5.4),SE2020,11 Pro,XS,X,8,7,6,За Samsung Галакси s10e,I9300 Galaxy S III,I9500 Galaxy S4,S7,S5,J5-2017,J3,A40,A5,Аце 3,Алфа,A3 (2017),A3 (2016 Година),J2 J200 F.Големина на : 8.5*15.2*1.8 cm For i Phone мини(5.4),SE2020,11 Pro,XS,X,8,7,6 За Samsung Галакси s10e,I9300 Galaxy S III,I9500 Galaxy S4,S7,S5,J5-2017,J3,A40,A5,Аце 3,Алфа,A3 (2017),A3 (2016 Година),J2 J200 FFor BLU Однапред L4,Однапред L5 For Xiaomi Redmi 4,4 x,3,3 XFor LG Optimus L9 P769 За Sony Xperia X Compact Scope на Delivery1x Neoprene Телефон Торбичка 1x Lanyard Рака.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди