.

.

New
Дама Хлапак, Електрични Мажите Хлапак USB Полнење Погодно за Бричење Двојно остро Нож Висока Ефикасност со Силна Моќ за Секојдневна Употреба за Дома

Дама Хлапак, Електрични Мажите Хлапак USB Полнење Погодно за Бричење Двојно остро Нож Висока Ефикасност со Силна

DEN 652.56

Количина на стоки
Достапно

Силна моќ, висока брзина на мотор, висока ефикасност, целото тело водоотпорен, сува влажни двојна употреба.Лебдечки двојно остро нож, исечете и да отсекува без влечење чувства, лесно чистење носната шуплина.Лак нож машина, лесно да се придржуваат до носната ѕид средина, безбедни и не му наштети на кожата.Комплетен прибор, едноставна операција, лесно да се носат кога патувате.Нерѓосувачки челик глава, ликовната обработка, безболно коса бричење, непречено и чистење.Функција : 1. Лак нож машина, лесно да се придржуваат до носната ѕид средина, безбедни и не му наштети на кожата.2. Лебдечки двојно остро нож, исечете и да отсекува без влечење чувства, лесно чистење носната шуплина.3. Силна моќ, висока брзина на мотор, висока ефикасност, целото тело водоотпорен, сува влажни двојна употреба.4. Нерѓосувачки челик глава, ликовната обработка, безболно коса бричење, непречено и чистење.5. Комплетен прибор, едноставна операција, лесно да се носат кога патувате.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Мулти-Функционални Shaver Material : ABS Модел : СМ - 425 Plug : USBCharging Време : 1 hour Voltage : DC 5 VPower : 3 WBattery Тип : Литиум батерија 14500 Battery Капацитет : 600m Ah Motor Брзина : 6000 RMPService Време : > 45 minutes Washing : Целото тело за перење (IPX 5) Пакетот Листа : 1 x Хлапак 1 x Лицето Чистење Глава 1 x Носот Коса Глава 1 x Sideburns Head1 x Помине Мелење Глава 1 x Прирачник 1 x USB Кабел .

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Multi-Functional Shaver
Material:
ABS
Model:
SM - 425
Plug:
USB
Charging Time:
1 hour
Voltage:
DC 5V
Power:
3W
Battery Type:
Lithium battery 14500
Battery Capacity:
600mAh
Motor Speed:
6000RMP
Service Time:
> 45 minutes
Washing:
Whole body washing (IPX 5)
Package List:
1 x Shaver  :
1 x Face Cleaning Head  :
1 x Nose Hair Head  :
1 x Sideburns Head :
1 x Nail Grinding Head  :
1 x Manual  :
1 x USB Cable  :
Неодамнешно

Слични понуди