.

.

New
Santfe 4 Висина Луксузни Целосна Коронка Јасно Кристал Кристално Сребро/Злато Позлатен Тиара Церемонија Булчински Матурска Свадба Круна (Злато)

Santfe 4 Висина Луксузни Целосна Коронка Јасно Кристал Кристално Сребро/Злато Позлатен Тиара Церемонија Булчински

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

ЗАБЕЛЕШКА : се продаваат од страна на "Santfe" само !!!ве молиме да го купат од "Santfe" .Ако не, можете да ја отворите Барање, ви благодариме!и, исто така, имајте на ум на нашите круна wraped во слободен сомот подарок торба.Големина : околу 3.9" високи и 4.33" дното широк, Производ Тежина 255g/0.56 lb.Оваа романтична кристал тиара ќе изгледа убаво со било која фризура.Безбедност : Pin циклуси на дното на круната за дополнителна безбедност. ( боби иглички вклучени ).Погоден за свадби, ангажмани, proms, забави, родендени, пјер или било повод сакате да бидат повеќе шармантен.Посебни Design This тиара е поставен и сјајна hairband за свадба, ангажирање или фаза,Торта Topper .На домот и згодна дизајн на оваа тиара ќе се обезбеди нејзината practicability и популарност меѓу headpieces декорација Feature Color : Злато позлатен ,Сребро позлатен,Розово Злато ,Гроздобер Злато Позлатен Материјал;Цинк Легура е Лесно да се носат без непријатност. - Сјајна и блескава кристал rhinestones на круната тиара, многу импресивен и елегантен. - Класичен и елегантен стил со bling кристали декорација Страна чешли на секој крај од тиара за безбедно фиксација со косата.Пакет : 1 buc Круна спакувани во меур (внатре во прилог 4 парчиња боби иглички) надвор со сомот подарок торба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди