.

.

New
HDD Заградата Транспарентен HDD Полица Хард Диск Заградата 3.5 во Шест 3.5-инчен Хард Дискови

HDD Заградата Транспарентен HDD Полица Хард Диск Заградата 3.5 во Шест 3.5-инчен Хард Дискови

DEN 645.36

Количина на стоки
Достапно

100% висок квалитет, може да се поправи шест 3.5-инчен хард дискови, две 8cm фанови со одличен квалитет.DIY хард диск заградата донесува транспарентно акрилик материјал, полн со смисла на технологијата, нека ви целосно искуство забава на DIY.Производот е неопходен дел за вашиот компјутер, кој е практичен и удобен.Заврши компоненти : двојно лице панел + фан одредување лента / механички хард диск одредување дел + цртање.Опремени со инсталација завртка пакет, точни инсталација дупка, лесно да го инсталирате, го направите вашиот компјутер компоненти да изгледаат кул.Функција : 1. 100% висок квалитет, може да се поправи шест 3.5-инчен хард дискови, две 8cm фанови со одлична quality2. DIY хард диск заградата донесува транспарентно акрилик материјал, полн со смисла на технологијата, нека ви целосно искуство забава на DIY3. Опремени со инсталација завртка пакет, точни инсталација дупка, лесно да го инсталирате, го направите вашиот компјутер компоненти изгледа повеќе cool4. Заврши компоненти : двојно лице панел + фан одредување лента / механички хард диск одредување дел + drawing5. Производот е неопходен дел за вашиот компјутер, кој е практичен и convenient Spec : Предмет Тип : Акрилик Хард Диск Bracket Material : Acrylic Hard Дискови Поддржан од : 3,5-инчен хард drives Components : двострано панел + фан одредување лента/механички хард диск одредување делови + шраф за монтирање пакет + drawings Color : Transparent Features : Може да се поправи шест 3.5-инчен хард дискови, две 8cm fans Package Листата : 2 x Страна Plate4 x Одредување Strips1 x Drawing8 x Фан Одредување Screws25 x Хард Диск Одредување на Завртки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди