.

.

New
AIMHUNTER Пипер Спреј Keychain Пипер Спреј со Брзо Ослободување за Лесен Пристап Max Полициска Сила ОК Пипер Спреј за самоодбрана лежиштето за Точни Цел да се 10-Метарски (3M) О?

AIMHUNTER Пипер Спреј Keychain Пипер Спреј со Брзо Ослободување за Лесен Пристап Max Полициска Сила ОК Пипер

DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно

♥[10-Метарски Опсег .Прстот може да го подобри вашиот контрола и да ви помогне да се обрне внимание на закани;.Безбедноста пресврт заклучување на Солза Гас Спреј За самоодбрана спречува случајно ослободување и може безбедно да се чуваат во паричникот или торба.Бибер Спреј Со Боја има импресивен 10 метри (3 M) опсег и 25 пакети (и до 5 пати поголема од онаа на останатите брендови).Пренесување со силен проток на воздух за да се намали правец на blowback,.Тоа може да се спротивстави на повеќе закани во рамките на безбедно растојание од 10 метри (3 метри).Бибер Гас Спреј може да се залепи на вашиот клуч и врши со вас за само-одбрана безбедност.Пресврт на страна за да го заклучите .Пресврт до центарот за да ја отворите.Собори на оган. 10-12 FT опсег.Ергономски Дискретна Прст-Притисокот Дизајн.За оптимално таргетирање на точност.Придава на копчиња за брз и лесен пристап.AIMHUNTER Солза Гас Спреј За Само Defense Impressive опсег од 10 метри (3 M) и 25 упаѓа.Се обезбеди максимална термичка и запирање на можноста во секоја појава за лична заштита.Се спротивстави на повеќе закани во рамките на безбедно растојание.И се даде доволно време да го напушти местото и да побарате помош.Моќен Formula Can предизвикуваат респираторен дистрес и кашлање, оштетен вид и силна пецкање на кожата.Додека ултравиолетови бои ќе остави траен остатоци за поддршка на истражување и идентификација.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди