.

.

New
Zamihalaa (3 Метри/многу) 300mm Бела Црна Eyelash Чипка Ткаенина Voile Чипка Намали Везени Свадба Прирачник Фустан Ткаенина DIY Лента

Zamihalaa (3 Метри/многу) 300mm Бела Црна Eyelash Чипка Ткаенина Voile Чипка Намали Везени Свадба Прирачник

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : DIY рачно изработени женски hairpin, свадба декорација, подарок пакување чипка за коса, лак одлуки, мини headwear декорација, девојки фустан декорација , декорација за свадба годишнина, забава декорација .вв.Ние нудиме на клиентите различни ткаенини, бои за да изберете од.Можете да ги користите ткаенина со различни занаети.Ве молиме изберете внимателно пред да го ставате ред!.Производите се 100% памук содржини и содржини.Богати бои доаѓаат во различни бои и квантитетот на избори.Ве молиме Имајте во предвид : Сите јоргани се намали рачно, па може да има некои тема завршува, и можеби постои мало отстапување во големина.Се надевам дека ќе може да се разбере.Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.кликнете на КУПИ СЕГА и ако ви треба никаква поддршка, се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди