.

.

New
Qwjdsb Огледало Стакло за Nissan НАВАРА D23 NP300 2015 Загрева Огледало Стакло

Qwjdsb Огледало Стакло за Nissan НАВАРА D23 NP300 2015 Загрева Огледало Стакло

DEN 2210.40

Количина на стоки
Достапно

Огледало Стакло совршено се решава на слепи агол на гледање, ви обезбедува со една поширока визија, и може да го подобри возењето безбедност.Загреан Огледало Стакло Мултифункционален загрева огледало стакло, што ќе ви овозможи да се јасно да се види на возење ситуација во врнежлив или нејасна дена.Автомобилската Надворешноста Огледало страна бариера може прецизно да се прилагоди за да се спречи сјајот и подобрување на безбедноста на возење во текот на ноќта.Огледало Стакло Можете слободно да ја прилагодите одраз агол, што ќе ви овозможи да се види на околината јасно.Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа. 1. Огледало Стакло совршено се решава на слепи агол на гледање.2. Загреан Огледало Стакло Мултифункционален помошни rearview огледало за безбедно паркинг.3. Автомобилската Надворешноста Огледало Ќе може прецизно да се прилагоди на страна и стоп линија.4. Огледало Стакло Можете слободно да ја прилагодите одраз агол.5. Погоден за инсталација на левата и десната страна видите mirrors Mirror Стакло Со цел да се види за сите автомобили, објекти и пречки на патот, возачот е поле на гледање треба целосно да се подобри.Огледало Стакло Цврста и флексибилна, можете лесно може да се прилагоди својата позиција за да ги задоволат вашите лични потреби, и верувам дека тоа секогаш ќе остане иста, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Забелешка : Бидејќи автомобили на истиот модел може да се произведува во различни земји/региони.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил делови одговараат на нашите слики, инаку тоа не е погодна.Ако постои каква било разлика, ве молиме контактирајте со нас пред купување, ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди