.

.

New
X-DREE M2x8mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx Анти Кражба Машина Завртки 100pcs(La máquina antirrobo Torx де cabeza plana де acero inoxidable 304 M2x8mm atornilla лос tornillos 100pcs

X-DREE M2x8mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx Анти Кражба Машина Завртки 100pcs(La máquina antirrobo

DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Вкупна Големина : 8мм х 4mm/0.3" x 0.16"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Torx Анти Кражба Завртка.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 19g.Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Torx Анти Кражба Завртки; Torx Главата Тип : T6. Главната Боја : Сребро Тон; Конец Големина : M2/0.08"(Кол)(Боја на директорот : tono plateado; Tamaño rosca de : M2 / 0.08' '(Диа).Тема на Теренот : 0.4 mm(Пасо де rosca : 0.4 mm.M2x8mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx Анти Кражба Машина Завртки 100pcs Tamper Доказ за Безбедност Torx Машина Завртки.Посебни драјвери се бара за инсталација и отстранување на Security сврзувачки елементи.Овие сврзувачки елементи се направени од високо отпорни на корозија на 304 нерѓосувачки челик што ги прави и двете подесувате и временските отпорни.Анти Кражба Машина Завртки се обезбеди повисоко ниво на безбедност за вас со своите вози дизајн, кој го спречува отстранување со нормален завртка возачи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис на Spanish La máquina antirrobo Torx де cabeza plana де acero inoxidable 304 M2x8mm atornilla лос tornillos 100pcs Tamaño вкупно : 8 mm x 4 mm / 0.3' 'x 0.16' '(L * Главата.Кол); Nombre del producto : Tornillo antirrobo Torx Material : acero inoxidable 304; peso : 19 g Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) PC x Tornillo antirrobo Torx; Tipo де cabeza Torx : T6 Color директорот : tono plateado; Tamaño rosca de : M2 / 0.08' '(Диа)Пасо де rosca : 0.4 mm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди