.

.

New
Нови Lon0167 M12x25mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Левата Рака Тема Хексадецимален Главата Завртки Завртки сврзувачки елементи 2 парчиња(M12x25mm 304 Edelstahl Linksgewinde Sechskantschrauben Schrauben B

Нови Lon0167 M12x25mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Левата Рака Тема Хексадецимален Главата Завртки Завртки сврзувачки

DEN 363.36

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : Хексадецимален Главата Гром; Пакет Содржина : 2 парчиња x Хексадецимален Главата Гром.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 71g; Глава Стил : Хексадецимален Главата.Тема Големина : М12 x 25мм / 0.47" x 1" (D*L); Вкупната Должина на : 32.5 mm/1.28"(Gewindegröße : М12 x 25 mm / 0,47 x 1 (Г * L); Gesamtlänge : 32,5 mm / 1,28. Хексадецимален Главата Ширина : 19mm/0.75"(Sechskantkopfbreite : 19 мм / 0,75. M12x25mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Левата Рака Тема Хексадецимален Главата Завртки Завртки сврзувачки елементи 2pcs Made на 304 нерѓосувачки челик материјал.Дизајниран со хексадецимален главата, полн тема.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис на German M12x25mm 304 Edelstahl Linksgewinde Sechskantschrauben Schrauben Befestigungen 2st Produktname : Sechskantschraube; Packungsinhalt : 2 Stück x Sechskantkopfschraube Hauptfarbe : Silberton; Материјал : 304 Edelstahl Gewicht : 71 g; Kopfform : Sechskantkopf Gewindegröße : М12 x 25 mm / 0,47 x 1 (Г * L); Gesamtlänge : 32,5 mm / 1,28 Sechskantkopfbreite : 19 мм / 0,75.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди