.

.

New
DiGPlus Галакси A21 Паричникот Случај, [Пеперутка & Цвет Врежана] СТП Кожен Паричник Случај Флип Заштитна Телефон Покрие со Картичка Слотови и Потпирач за Samsung Галакси A21

DiGPlus Галакси A21 Паричникот Случај, [Пеперутка & Цвет Врежана] СТП Кожен Паричник Случај Флип Заштитна Телефон

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

[Компатибилност] Совршен Дизајн за Samsung Галакси A21, НЕ одговара за Галакси A20. [ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНЕ ПОГРЕШНА КУПУВАЊЕ]. [Убава Пеперутка Карактеристики : - Премија СТП кожа, претставува добар изглед и издржливост; - 3 Картичка слотови да се одржи мулти кредитни картички, пари, ИДЕНТИФИКАЦИЈА, љубовници или на детето, фото, џеб за пари; - Мулти-се користи дизајн за да се задоволат клиент е исполнува во секојдневниот живот, многу удобен; - Монтажни врвка за околу рака за лесно носење, магнетни флип затворање; - Прецизен cutouts за сите пристаништа, камера, микрофон, звучник, и перо;.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди