.

.

New
JKXWX Рекорд на Чување од Носителот Пластична Кутија за Складирање,Го Прави Лесно да се Идентификуваат Содржината, Без Отворање на Кутијата Идеални за Организирање н

JKXWX Рекорд на Чување од Носителот Пластична Кутија за Складирање,Го Прави Лесно да се Идентификуваат Содржината,

DEN 1639.20

Количина на стоки
Достапно

1. Кутија тело е направен на влијание-отпорни материјали за да се спречи оштетување на производот и ЦД од страна на надворешни сили. 2. Голем капацитет, може да се сместат 120 дискови.Погоден за секојдневна канцеларија потреби. 3. Од внатрешната страна е направен од дебела не-плетени ткаенини, што е во мека текстура за да се спречи гребнатини на површината на дискот.Секоја внатрешна страница може да се одржи на 2 Цд-а. 4. Постојат 4 поддршка плочи наменети за поддршка на внатрешните страници на дискот, што е погодно за корисниците да пристапите на овој диск. 5. Со анти-кражба заклучување на функцијата, за да се заштити приватноста на диск со податоци, и 2 копчиња се во прилог.Нашиот производ е одличен присутен за секој кој сака винил.Класичен дизајн одговара било дома декор.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail да ги споделите со нас know Product име : CD рекорд за складирање rack Product бруто тежина : 690gprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 0-3 cm, ве молиме understand2. Производот фотографија не содржат ништо друго освен product3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да внесете оваа продавница, ќе има голем број на стоки за вашиот референца, логистика, под нормални околности, ние ќе го испрати во рок од 1-3 дена, а се очекува дека стоката ќе пристигне во 9 дена -15 дена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди