.

.

New
Среќен Цреша Бебе Момчиња Вест Термички Топло Памук Дише Поврзана Ракави Џемпер

Среќен Цреша Бебе Момчиња Вест Термички Топло Памук Дише Поврзана Ракави Џемпер

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Пријатно Чувство : висок квалитет пријателски памук ткаенини материјал деца вест, супер мазна, мека и пријатна, добра еластична кои се вклопуваат деца " телото лесно.Exqusite Дизајн : V вратот без ракави џемпер, лесно да се вклопи во различен стил на облека и кошула, поврзана ребрести полите, лесно да се носат и полетување.Моден Стил : класичен солидна боја дизајн, високо еластична ткаенината и полите за одржување на топло, популарна вест со деца.Соодветни Мулти Повод : совршен џемпер се вклопуваат како секојдневно ученици униформа, формални или неформални надворешна ситуација, итн.Се вклопат за Повеќето Сезони : Топло доволно погодна за Пролет, Есен и Зима.Совршен подарок за вашето семејство деца и пријатели на Роденден, Божиќ и така натаму.Удобно мека и пријатна памучен материјал џемпер vest Regular одговара, v деколте, ребрести полите за екстра comfort V деколте дизајн е лесно да ги собере различни тип на облека и shirt Seasons : Одговара за Пролет, Есен, Winter Specifications : Големина 90(cm/инчи) : Должина : 36/14.4"; Градите : 64/25.6"; Препорачуваме Возраст 1 T(1-2 Година)Големина 100(cm/инчи) : Должина : 38/15.2"; Градите : 66/26.4"; Препорачуваме Возраст 2 T(2-3 Година)Големина 110(cm/инчи) : Должина : 41/16.4"; Градите : 68/27.2"; Препорачуваме Возраст 3 T(3-4 Година)Големина 120(cm/инчи) : Должина : 44/17.6"; Градите : 72/28.8"; Препорачуваме Возраст 4 T(4-5 Година)Големина 130(cm/инчи) : Должина : 47/18.8"; Градите : 76/30.4"; Препорачуваме Возраст 5 T(5-6 Год.) Големина 140(cm/инчи) : Должина : 50/20.0"; Градите : 80/32.0"; Препорачуваме Возраст 6 T(6-7 Година)Големина 150(cm/инчи) : Должина : 53/21.2"; Градите : 84/33.6"; Препорачуваме Возраст 7 T(7-8 Година)Боја : Како на слики shown Notice : мерењето може да се 1-3cm (0.39-1.18 инчи) неточни грешки.Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази.Пакетот вклучува : 1 * Џемпер Вест.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди