.

.

New
MODNTOGA Деца Девојки Основните Кошула Долг Ракав 3 Солидна Боја Кукла Јака Блузи Блуза

MODNTOGA Деца Девојки Основните Кошула Долг Ракав 3 Солидна Боја Кукла Јака Блузи Блуза

DEN 301.92

Количина на стоки
Достапно

♥ Дизајн : Бебе девојки блуза, 3 цврсти бои : розова, бела s Блуза Солидна Боја, Долг Ракав Петар Пан Јака Т-маица.Како совршена фотографија облека, оваа кошула е Око-фаќање, дали вие сте снимањето на трева или релаксирачки дома, носат оваа симпатична кошула ќе го направи тоа многу лесно да се земе добри фотографии.Совршен врвот, одлична за секојдневно носење, роденден, семејството ден, партија, фотографија, или било која друга посебна прилика.Деца основните кошула врвот одговара за 1-7 Години децата девојки.Тоа, исто така, оди добро со додатоци како што се очила за сонце и капи.Памук Смеса.Можете да одговара на сите видови на фустани, панталони, или туту здолништа кои ќе го направат вашиот мала принцеза повеќе блескави и привлечни.Бебе Девојки Блуза Солидна Боја, Долг Ракав Петар Пан Јака Т-маица.Како совршена фотографија облека, оваа кошула е Око-фаќање, дали вие сте снимањето на трева или релаксирачки дома, носат оваа симпатична кошула ќе го направи тоа многу лесно да се земе добри фотографии.Совршен врвот, одлична за секојдневно носење, роденден, семејството ден, партија, фотографија, или било која друга посебна прилика.Се повлече На затворање. ♥ Материјал : Памук мешавина, високо-квалитетна ткаенина има мека и удобна рака чувство, пријателски за вашето бебе е деликатна кожа.Едноставна солидна боја, убава кукла јака, еластична кавга ракави, се повлече на затворање.Симпатична врвот, одлична за секојдневно носење, birthday (роденден), фотографија, или било која друга посебна прилика.Деца основните кошула врвот одговара за 1-7 Години децата девојки.Можете да одговара на сите видови на фустани, панталони, или туту здолништа кои ќе го направат вашиот мала принцеза повеќе блескави и привлечни.Тоа, исто така, оди добро со додатоци како што се очила за сонце и капи.Можете да одговара на сите видови на фустани, панталони, или туту здолништа кои ќе го направат вашиот мала принцеза повеќе блескави и привлечни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди