.

.

New
Погоден за носене Градите Пумпа, Hands Free Електрични Градите Пумпа со 3 Начини & 9 Нивоа Ниско ниво на Бучава и Без Болка Безжична Доењето Пумпа Вклучени 24mm, 21mm, 19mm, 17mm Пр?

Погоден за носене Градите Пумпа, Hands Free Електрични Градите Пумпа со 3 Начини & 9 Нивоа Ниско ниво на Бучава

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

Електрични градите пумпа има 3 начини на транспорт и секој режим има 9 вшмукување нивоа за да се зголеми транспорт ефикасност додека имитирајќи бебе е природен цицање. 【Мајка-friendly】Оваа погоден за носене градите пумпа е направен од 100% од храна одделение силиконски.Таа има мека, удобно штит и 4 големини на флексибилни фланши за обичај се вклопуваат и подобро вшмукување.Овој дизајн, исто така, обезбедува безбедна печат за да се спречи било млеко истекување. 【Хигиенски Затворен Систем】анти-backflow дизајн го прават побезбедни, а исто така и полесно да се чисти.Само 5 делови да се соберат и чиста, што ја прави искуство бриз од почеток до крај. 【Преносни Градите Пумпи】Оваа слободни раце на градите пумпа е супер компактен, па може да се одлучат да ја сместите во вашите ракавица оддел за итен транспорт на седници.По целосно наполнета, оваа безжична градите пумпа може да се користи за околу 2.5 часа /4-6 пати.Околу 2.5 часа за целосно полнење.Максимален капацитет : 180 ml; Оптимален капацитет : 120 ml. 【Ниско ниво на Бучава Млеко Пумпа】Постои само 45d B пумпа бучава при користење, слични на родителите шепот, па тоа нема да се разбуди од бебе до.LED дисплејот е совршен за транспорт во темно или ниска прилагодувањата на светлото, па можете да пумпа за време на полноќ часа без вклучување на светлата.Производ Функција : Храна Одделение Силиконски 3 пумпни режими и секој режим има 9 вшмукување нивоа 4 Страната големини се меѓусебно Enhanced Мека Штит, поудобно и да се спречи млеко истекување Тежина : 8.7 мл ниво на Бучава : 45d B 1200m Ah полнење на батеријата за Околу 2.5 часа за целосно полнење.Се работи за околу 2.5 часа /4-6 пати Надгради LED дисплеј.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди