.

.

New
Haofy Ѕид Налепници, Водоотпорен 3D Божиќ Декоративни Скали Decal Елка Скали Налепници Семејство Мебел Mural Оркестарот Кујна Бања Wallpape (Б)

Haofy Ѕид Налепници, Водоотпорен 3D Божиќ Декоративни Скали Decal Елка Скали Налепници Семејство Мебел Mural

DEN 412.80

Количина на стоки
Достапно

Лесен за Инсталација : Овој божиќ decals декорација може да се примени на било каква рамна, чиста површина, отстранување и повторна употреба, без напуштање на штета или остатоци.Налепници се направени од ПВЦ дека е водоотпорен.Лесно се применува од страна пилинг заштитна фолија се повлече, и залепи на подови.Дома Decora : 3 D скалите налепници, живи модели, е совршен божиќ скалите украси, може да се користи како домашна декорација.Стабилна како Нова : Усвојување на високо квалитетни ПВЦ материјал, водоотпорен, не ќе исчезнат или ќе не солза, или лифт рабови, долг животен век,кој е совршен избор за домашна декорација.Мазен и Лесен за Чистење : Мазна површина, тоа не е лесно да се остави дамки, дури и ако не е нечистотија, можете лесно може да се чистат со влажна крпа.За семејствата со деца, тоа може да и заштита на ѕидот хигиена.чисти и убави.Божиќ Декоративни Скали Decal : божиќ ѕид decals може да ги красат вашиот скалите додека создавање на убава екранот во зима или Божиќ ден.Опис : На неверојатни налепница може да се направи вашиот скалите повеќе убави.Тоа може да ви даде препознатлив визуелен ефект.Разни Божиќ модел да ви донесе повеќе среќа и радост.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПВЦ Шема : #Божиќ Бел, #Божиќ Кула, #Снешко, #Божиќ Чорапи(Изборен) Производ Големина : Прибл. 100 * 18cm / 39.4 * 7.1" Пакет Тежина : Околу. 330g Пакет се Вклучени : 1 * Скали Налепница Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. 2. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Material:
PVC
Pattern:
#Christmas Bell, #Christmas Tower, #Snowman, #Christmas Socks(Optional)
Product Size:
Approx. 100 * 18cm / 39.4 * 7.1
Package Weight:
Approx. 330g
Package Included:
1 * Stairway Sticker :
Note:
1. Please allow 1-2 cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
2. Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :
Неодамнешно

Слични понуди