.

.

New
ACER CHROMEBOOK 15, CELERON N3060, 15.6 HD, 2GB LPDDR3, 16GB МЕМОРИЈА, CB3-532-C3F7

ACER CHROMEBOOK 15, CELERON N3060, 15.6 HD, 2GB LPDDR3, 16GB МЕМОРИЈА, CB3-532-C3F7

DEN 6719.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија.Детали за производот : Производител : Acer Series : CHROMEBOOK 15 Model : CB3-532-C3 F7 Screen Големина : 15.6 екран осетлив на допир : NOProcessor : Celeron N3060 Speed : 1.6 GHz RAM : 2 GBHard Диск : 16 GBOperating Систем : Хром оперативен СИСТЕМ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди