.

.

New
E-Почна Случај за Samsung Галакси Забелешка 9 со Екран Заштитник (Максимална Покриеност, Флексибилни TPU Филм), Прстен Носителот/врвката за околу Рака, Искра Сјајот Тече Т

E-Почна Случај за Samsung Галакси Забелешка 9 со Екран Заштитник (Максимална Покриеност, Флексибилни TPU Филм),

DEN 287.52

Количина на стоки
Достапно

Специјално Дизајнирани за Samsung Галакси Забелешка 9. Безбедно течноста (минерални масла) се користи за да се создаде убава, динамична лебди ефект.На блеска тече слободно како што се движите, вашиот телефон наоколу.Висок квалитет на мека TPU (Термопластични полиуретан) материјал е избран во правејќи оваа прекрасна тенок јасен случај.Тоа е здрав, флексибилни и bendable за долготрајни ден на ден употреба.Силиконска технологија обезбедува шок апсорпција и заштита од случајно да падне или несакани гребнатини додека ги нуди екстра костец.Прецизни се намали отвори овозможи целосен пристап до сите копчиња и пристаништа, кој го воскресна рамки да се укине екран и камера исклучување на рамна површина.Овде, во E-Започна, нашите дизајн тим работи ден и ноќ да се истражуваат нови елементи и материјали за правење дизајн од нула до вистински производ.Проѕирен случаи се популарни, па се glittered случаи.Зошто не што ги прави во една, па ние мисла?Па тука е, случајот кој ги комбинира двете најпопуларни елементи кои секој е во потрага за.Ние сме исто така, рака бере повеќето здрав TPU материјал таму, така што тоа не е само за изгледот, но исто така нуди заштита што треба.Не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања пред купување или откако ќе го добиете вашиот производ.Нашите одлични услуги на клиентите тим е тука за вас 24/7.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди