.

.

New
LiebeWH 20Pcs/Многу Капчиња Куки Игли Бамбус се Справи со Ткаат Шиење Алатки Поставени Комплет Crocheting Додаток за Почетници и Љубовници

LiebeWH 20Pcs/Многу Капчиња Куки Игли Бамбус се Справи со Ткаат Шиење Алатки Поставени Комплет Crocheting Додаток

DEN 1108.80

Количина на стоки
Достапно

ПАКУВАЊЕ ЛИСТА : Оваа капчиња куки комплет вклучува 2 видови на капчиња куки, и 1 складирање торба, лесно да се носат и продавница.МАТЕРИЈАЛ : рачката на капчиња куките се направени од квалификуван бамбус материјал и да се исполнат ергономски дизајн, може да се олесни рака притисок, меки и удобни за вас да допрат.СПЕЦИФИКАЦИЈА : 20pcs капчиња куки имаат 20 различни големини од 1.0 mm до 10.0 mm.Тоа може да ги исполни сите ваши различни crocheting потреби.ДОБАР КВАЛИТЕТ : Капчиња дополнителен комплет е одличен додаток за crocheting, добар квалитет со разумна цена, удобен и практичен.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Капчиња алатки комплет доаѓа со прекрасна складирање торба, одличен подарок за вашите семејства, колеги, пријатели и crocheting пријатели, идеален избор за почетници и љубовници.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Quality Material : Бамбус + Алуминиумски + PUColor : Прикажува како Picture Bag Големина : Прибл. 18.5 x 18 x 1,5 см / 7.3 x 7 x 0.6 inch Aluminum Кука Големина : 1.0 mm, 1.25 мм, 1.5 мм, 1.75 mm, 2.0 mm, 2.25 мм, 2,5 mm, 2.75 mm Bamboo Кука Големина : 3.0 mm, 3.5 мм, 4.0 mm, 4.5 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.0 mm, 6.5 mm, 7.0 мм, 8.0 mm, 9mm, 10mm Weight : Прибл. 163g Package се Вклучени : 8 x Алуминиум Капчиња Hooks12 x Бамбус Капчиња Hooks1 x СТП Торба.

Карактеристики на понудата

20pcs crochet hooks have 20 different sizes from 1.0mm to 10.0mm. It can meet all your various crocheting needs :
Неодамнешно

Слични понуди