.

.

New
Baoblaze Алуминиум Нуркање Топката Главата Пеперутка Клип 11 Светлина Рака Адаптер за Акција Видео Спортски Нова Камера

Baoblaze Алуминиум Нуркање Топката Главата Пеперутка Клип 11 Светлина Рака Адаптер за Акција Видео Спортски

DEN 1857.60

Количина на стоки
Достапно

Супер авто-тајмерот комбинација CNC алуминиум.Доколку тоа се вклопува со пеперутка клип, може да биде само-ограничено или мулти-директно поврзан за да се поправи 360-степен ротација.Двојно чекори за да се зголеми чувството на хиерархија.Тоа е разноврсна и практични. (пеперутка клип не се вклучени).Поле на примена : погоден за нуркање фотографија, единечни и двојни рачен загради.Опис : - Супер авто-тајмерот комбинација CNC алуминиумски легури - Доколку тоа се вклопува со пеперутка клип, може да биде само-ограничено или мулти-директно поврзан за да се поправи 360-степен ротација. - Двојно чекори за да се зголеми чувството на хиерархија - Тоа е разноврсна и практични. (пеперутка клип не се вклучени) - Обемот на примена : погоден за нуркање фотографија, единечни и двојни рачен загради - -светло продолжување светилка arm Specification : - Должина на : 279.4 mm /11"Пакетот Вклучува : 1x Светилка arm2x гума rings We имаат многу години на искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Карактеристики на понудата

- Length :
279.4mm /11
Package Includes:
1x Lamp arm :
2x rubber rings :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :
Неодамнешно

Слични понуди