.

.

New
Професионални Коса Shears Комплет Берберот Ножици Поставите SUS420 Нерѓосувачки Челик Салон 6 Инчен Фризура Tijeras де Peluqueria Студио (Сребро во Собата)

Професионални Коса Shears Комплет Берберот Ножици Поставите SUS420 Нерѓосувачки Челик Салон 6 Инчен Фризура

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

СЕРИОЗНИ ЧЕЛИК : SUS420 нерѓосувачки челик донесе shears 56-57 HRC цврстина.КОНВЕКСНИ EDGE : Професионални конвексни форма направи фризура ножици работ не само остри доволно, но исто така и подолг животен век.Конвексните остар раб, се смета дека е супериорен во споредба со другите раб-мелење видови поради долгогодишното издржливост и помалку влечете кога сечење.Тоа е многу популарна во професионални салон стилист и бербер. "W"ПРО-ТИП ЗАБИ и тоа : "W" обликот на забите може да ве фати за коса, поточно и да се обезбеди 25-30% чистење стапка.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Офсет со 3 D-ергономски се справи со дизајн може да се заштити зглоб и лактот од долго време фризерски салон.CNC ЗАВРТКА : Секој шраф дупка е drilled со CNC машина, така што на два ножеви натпревар подобро.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди