.

.

New
X-DREE 3.66 милиметри Кол Волфрам Карбид Цилиндрични Дупка Мерење на Pin-Gage Мерач(Medidor де medición де orificio cilíndrico де orificio cilíndrico де carburo де tungsteno де 3,66 mm де diámetro

X-DREE 3.66 милиметри Кол Волфрам Карбид Цилиндрични Дупка Мерење на Pin-Gage Мерач(Medidor де medición де orificio

DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Pin-Gage; Материјал : Волфрам Карбид.Тежина : 8g; Пакет Содржина : 1 x Pin-Gage, 1 x Складирање Кутија.Дијаметар : 3.660 mm; Толеранција : +/-0.001 mm.Вкупна Должина : 50mm / 2"; Боја : Сребро на Ѕвонење(Longitud вкупно : 50 mm / 2' '; Боја : Tono plateado.Носителот Големина : 13mm x 57mm / 0.5" x 2.2" (D*L)(Tamaño del soporte : 13 мм x 57 mm / 0.5' 'x 2.2' '(D * L). 3.66 милиметри Кол Волфрам Карбид Цилиндрични Дупка Мерење на Pin-Gage Gauge Description : Направен од волфрам карбид материјал.Точни проверка на дупка големини, локација, мерач слотови, растојанието помеѓу дупки, итн.Опис на Spanish Medidor де medición де orificio cilíndrico де orificio cilíndrico де carburo де tungsteno де 3,66 mm де diámetro Nombre del producto : Pin-Gage; Материјал : Carburo де tungsteno Peso : 8 g; Contenido del paquete : 1 x Pin-Gage, 1 x Caja de almacenamiento Diámetro : 3.660 mm; Tolerancia : +/- 0.001 mm Longitud вкупно : 50 mm / 2' '; Боја : Tono plateado Tamaño del soporte : 13 мм x 57 mm / 0.5' 'x 2.2' '(D * L).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди