.

.

New
LMGKS Мајчин 1080P Bluetooth Проектор, 7500L Отворено Проекторот со Дигитален Зум и HiFi Стерео, Дома Филмски Проектор кој е Компатибилен со ТВ, PC, HDMI, USB, VGA, iphone/Андроид [100Екран Вкл

LMGKS Мајчин 1080P Bluetooth Проектор, 7500L Отворено Проекторот со Дигитален Зум и HiFi Стерео, Дома Филмски

DEN 5951.76

Количина на стоки
Достапно

(Пакет Внатрешноста : Проектор*1,100"Проектор Екран*1,AV Кабел*1,Поклопец на Леќите*1,HDMI Кабел*1,Прирачник за Корисникот*1,Power Кабел*1,Ткаенина за Чистење*1,Далечински Управувач*1).Bluetooth проектор ви овозможува лесно да се поврзете слушалки, звучници и други аудио уреди безжично.Андроид уреди се користи "Micro/USB/Type C до HDMI адаптер кабел" и "i OS уреди употреба "HDMI адаптер кабел" за да се поврзете на B509 проектор.DOOK T10-Мајчин 1080 P Full HD Bluetooth Projector The мајчин резолуција на T10 е 1920*1080p и контраст размер до 8000 : 1, што го прави тоа може лесно да се прикаже светли и живописни бои,ви донесе одлични spectating искуство.Технички Параметар : Мајчин Резолуција : 1920x1080 PDigital Зум : 70%-100% Проекција Големина : 30"-230"Brightness : 7500 LContrast Сооднос : 8000 : 1 Manual Клуч : ± 15°Aspect Ratio : 4 : 3/16 : 9 Lamp Живот : 65,000 hrs Package вклучува : 1 * Projector1 * AV Cable1 * Леќа Cover1 * HDMI Cable1 * Корисникот Manual1 * Моќ Cable1 * Чистење Cloth1 * Далечински Control1 * Проектор Screen NOTE:Bluetooth само може да се пренесува аудио, тоа не може да се поврзе на паметни телефони/подлога,ве молиме да користите Wi Fi функција за да го синхронизирате вашиот мобилен екран.Можете да ја прилагодите големина на екранот слободно од 70% до 100% (ниво 4) преку далечинскиот управувач. ★【Погоден За Различни Прилики】Ова домашно кино проектор опремени со HDMI,AV,USB порти,Тоа лесно може да се поврзани со лап-топ компјутери,X-Box,USB дискови,се Држи на ТВ да играте видео игра,ТВ серија,споделување фотографии,фудбалски натпревари и сл.моќна функција може да ги задоволи потребите на различни употреба сценарија за вашата домашна забава, без разлика на внатрешен или надворешни активности,уживајте во задоволството на поголем екран. ★【90 Дена Наплата & Техничка Поддршка】На DOOK проектор нуди 90 дена од денот на безусловна наплата услуга,3 години од професионален сервис и техничка поддршка,на било кој пораки или преку E-mail ќе биде да одговори во рок од 24 часа. ★[Дигитален зум и жичен екран синхронизација] Во прилог на прирачникот ±15 корекција на грешките и да се фокусира функција, ова видео проектор поддржува дигитален зум. (Забелешка : Адаптер кабел не е inclu.се споредуваат со други проектори,нашиот дом проектор усвојување најновите цел екран технологија,обезбеди екран аглите се толку јасни како центар без замаглување. (Забелешка : Не се препорачува да се користи за бизнис презентација).0 Bluetooth】мали филмски проектор опремени двојна 5 W стерео звучници дозволете ќе ужива во театарот-како искуство на вашиот филм ноќи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди