.

.

New
3 Парчиња Изберете Надразнување Чешли Коса Четка Сет Вклучува Црна Јаглерод Лифт Надразнување Чешли со Метални Prong, Тројно Pin Стаорец Опашка Чешел, Најлон Наежвам К?

3 Парчиња Изберете Надразнување Чешли Коса Четка Сет Вклучува Црна Јаглерод Лифт Надразнување Чешли со Метални

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

2 инчи; Три реда најлон наежвам надразнување четка е околу 22 x 3 cm/ 8.Идеален чешел поставите избор : ова јаглерод надразнување чешел е дизајниран со 5 метални игли игли за лесно контрола на косата; Најлон наежвам коса, четки имаат 3 реда на влакната, мека најлон влакната може да нежно масажа на скалпот; Тројно надразнување чешли има 3 реда на забите со стаорец опашка дизајн, погодни за брзо губење на разделба, на оваа чешел поставите можат да ви дадат меки влакна сакате.Тие се сигурни и лесно да се примени, погоден за повеќето типови на коса.Pintail и стаорец опашка дизајн : ова малтретирање четка и надразнување чешел поставени се добри за чешел косата назад, може да се дел коса прецизно, тројна надразнување чешел е дизајниран со долги и тенки челик pintail, кои се практични за стил, разделба, назад чешла, пост стил и боење на косата, добар помошник за вашата коса секојдневно се грижат во лице.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди