.

.

New
Деца Маскирани Бања Пешкир Лубеницата и Ленти Шема Дебели Базен се прикријат Години Абсорбента Бања Пешкир Заврши Плажа Пливање Крпа со Аспиратор (2-7 години)

Деца Маскирани Бања Пешкир Лубеницата и Ленти Шема Дебели Базен се прикријат Години Абсорбента Бања Пешкир Заврши

DEN 647.76

Количина на стоки
Достапно

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Удобно Материјал : Маскирани Бања Пешкир Заврши Со Аспиратор Е Направен Од Микрофибер, Која Е Многу Мека И Погодна За Деца на Кожата.Густа Ткаенина, Површината Влакна На Пешкир Е Дури, Тесни И Мека.Големина : Големината Е 23.7 Инчи X 23.7 Инчи, Со 11.4 Инчен Худ, Оваа Маскирани Плажа Крпа За Деца Е Погодна За Одгледување Години И Деца Од 2-7 Години)/Висина : (78-130 Cm/30.71x51.18 Во). 3d Моделот на Дизајн : Оваа Децата Плажа Крпа Poncho Има Светла И Симпатична Модел.На Мултифункционален Наметка Дизајн Може Да Се Удвои, Како Крпа И Пливање Капак.Има Капа Со Предвремените На Копче На Секоја Страна.Мулти-Цел : Маскирани Бања Деца Крпи Можат Да Се Користат Дома Да Уживаат Капење Време, Или Во Базен.Силната Апсорпција На Вода Може Да Се Заштити Бебето Од Пливање И Играње Со Вода За Да Се Задржи Се Исуши И Да Се Задржи Топло.Имајте На Ум : Може Да Биде Рака-Изми Или Машина-Измиени.Не Кајгана, Висат Да Се Исуши, А Не Од Железо.Име на производ : Деца Маскирани Бања Пешкир (За Деца Од 2-7)Материјал Опис : Superfine Полиестер Влакна (Полиестер)Додаток Структура : Постои Шапка, И Таму Е Брзо Копче На Секој Side Washing Инструкции : Рака Мие Или Машина за Миење, Висат Да се Исуши, Не Железо.Посебна Забелешка : Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е во Рок од 1-2cm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди