.

.

New
AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави Тенок Случај за iPad 7/8/9 10.2 инчен 2021 Таблета Случај Покрие со Молив Носителот,Авто Разбуди/Спиење Trifold Стојат Smart Случај со Јас

AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави Тенок Случај за iPad 7/8/9 10.2 инчен 2021 Таблета Случај Покрие

DEN 840.48

Количина на стоки
Достапно

✔ Само одговара за i Pad 7/8/9 10.2 инчен 2021 Таблета Случај Капакот, Имајте на ум : НЕ е компатибилна со други уреди.Ве молиме проверете назад дното од вашиот Таблет да се провери бројот на моделот пред купување. ✔ Изградена-во Молив носителот, земи вашиот молив без напор секогаш кога сакате, лесно да го носи вашиот молив со вашиот уред. (Случај само, други додатоци не се вклучени!). ✔☀Прекрасен Јасна визија,кристално јасно задниот поклопец со гордост ќе ја покажат иконата.☺Силен Стисок-Автоматски се Разбудам или спиење вашиот уред со брзи предвремени и исклучување на случајот.Лесно ракување и енергија-штедење. ✔ Ова за i Pad 7/8/9 10.2 инчен 2021 случај, мека TPU браник штити, и кристално јасна назад го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти, гребнатини, шокови или случајно капки. ✔ Trifold Стојат Случај : Trifold стојат покрие обезбедува два различни прилагодливи агли за гледање или пишување.Воскресна Исечок за Камера и лесен пристап до слушалки, полнење и микрофон, им понуди на сите околу заштита на вашиот нов за i Pad 7/8/9 10.2 инчен 2021. Функција : * Светлина-тежина и тенок, совршен заштитни случај за i Pad 7/8/9 10.2 инчен 2021.* Целосен пристап до сите Функции (камери, звучници, пристаништа и копчиња )* Зачувување на животниот век на батеријата за вашиот за Таблет од страна на авто разбуди/спиење функција.* Изграден со трајни TPU кожа предната маска и кристално јасна назад школка, овој случај ќе стане повеќе елегантен и посебно.*Постои молив слот。*Поддршка две стабилни позиции за гледање филм или пишување.*Посветени на обезбедување на најдобри искуство за секој клиент, било кој треба да се контактирајте со нас во секое време☺.Она што е во Пакет : 1x Анти-капка заштитна маска (Таблет и молив НЕ се вклучени).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди