.

.

New
9 Листови Златни Нокти Налепници и 8 Листови Златни Нокти Налепници

9 Листови Златни Нокти Налепници и 8 Листови Златни Нокти Налепници

DEN 384.00

Количина на стоки
Достапно

Количина : ќе добиете 9 листови ласерски злато помине уметност лепило налепница, секоја хартија мерка 4.1 x 3.1 инчи(10.3 х 8 см).Содржи различни модели : цвеќе, листови, апстракт лице, honeybee, писма итн.Овие нокти налепници се совршени за појавување на други помине уметност.Количина : 8 Листови злато лето помине уметност налепници самолепливи помине дизајн, секоја хартија мерка 4.7 x 3.1 инчи.Содржи различни модели : златен лист, срцето, делфин, пламен птица, кокос дрво, ананас и др.Злато помине налепница е совршен за летните помине уметност.Лесен за Користење : На инструкции е вклучена во пакетот, ноктите Decals работи одлично на голи ноктите, тие ќе останат за долго време и не ќе излупете ги исклучите вашите нокти, уживаат во чувството на ноктите уметност.Здраво : Ноктите decals се изработени од еколошки материјали, не ограничувајќи се на било помине стилови, можете да го користите за безбедно(дури и за бремени жени).Широко се Користи : Овие злато помине уметност декорација е многу погодна за 3 D помине уметност, сјајот на ноктите уметност, уметности & занаети, празник украси, лице, тело, нокти, мобилен телефон случај, покана карта и слично.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди