.

.

New
Baoblaze 2X 4 Портен USB PCI-E Центар Адаптер Експанзија Картичка со

Baoblaze 2X 4 Портен USB PCI-E Центар Адаптер Експанзија Картичка со

DEN 388.80

Количина на стоки
Достапно

USB 3.0 PCI-E 4 ПОРТИ Експанзија Картичка Адаптер за Десктоп Компјутер.Супер брз и висок капацитет за пренос решение, стабилен и сигурен. 4 Долнопроточни порти поддршка истовремена работа на повеќе USB 3.0. Вграден-во 4 PIN моќ порта, надворешни 4 P напојување е потребно, без да се само-напојување функција.осигурување, работа, анти-горат заштита за секој USB порт.Опис : USB 3.0 PCI-E 4 ПОРТИ Експанзија Картичка Адаптер за Десктоп Компјутер. - Супер брз и висок капацитет за пренос решение, стабилен и сигурен. - 4 Долнопроточни порти поддршка истовремена работа на повеќе USB 3.0. - Вграден моќ порта, надворешни 4 P напојување е потребно, без да се само-напојување функција. - осигурување, работа, анти-горат заштита за секој USB порт. - Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, ,Windows 2000, Windows Vista.Спецификација : - Големина : Прибл. 120 x 67mm/4.72 x 2.64 инчен - Интерфејс : 5 Gbps - Слот : PCI-E X1 - Интерфејс : USB 3.0 Пакетот Вклучува : 1 Парче Адаптер Card2 Парчиња Завртки(2 Парчиња)Забелешка : ве Молиме проверете во детали и бидете сигурни дека тоа ќе ги задоволи вашата потреба, пред да ги купите.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Карактеристики на понудата

- Size:
Approx. 120 x 67mm/4.72 x 2.64inch
- Interface :
5Gbps
- Slot:
PCI-E X1
- Interface:
USB 3.0
Package Includes:
1 Piece Adapter Card :
2 Pieces Screws(2 Pack) :
Please check the details and make sure it will meet your need before purchase. :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :
Неодамнешно

Слични понуди