.

.

New
Orly Гел FX Ноктите Боја, Crawford Вино, 0.3 Унца

Orly Гел FX Ноктите Боја, Crawford Вино, 0.3 Унца

DEN 237.60

Количина на стоки
Достапно

Остава пенливи сјај низ ноктите.Веднаш глајд модели и долготрајни носат.Овозможувајќи за една успешна апликација, жив боја интензитет, и совршен финиш.Професионален квалитет.Направен во САД.Анти-чип.Остава пенливи сјај низ ноктите.Веднаш глајд модели и долготрајни носат.Овозможувајќи за една успешна апликација, жив боја интензитет, и совршен финиш.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди