.

.

New
Newmind 2 парчиња медицинска Сестра Организатор Појас Половината Торба Торбичка за Додатоци Алатка Црна

Newmind 2 парчиња медицинска Сестра Организатор Појас Половината Торба Торбичка за Додатоци Алатка Црна

DEN 2037.60

Количина на стоки
Достапно

* Повеќе џебови, голем капацитет, може да носат повеќе предмети, дели прави предмети повеќе јасно. * Медицинска сестра организатор е дизајниран да се одржи итен алатки, како ножици, завој, IV лента, ракавици, пенкало, копчето и други додатоци.Погодност за медицинска сестра употреба. * Прилагодлива тока, може да се прилагоди според половината големина. * Карактеристики 7 предни џебови и 1 голема патент , една за назад. * 900 D најлон, здрав материјал, долг животен век, носат-отпорни.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - 900 D најлон, здрав материјал, долг животен век, носат-отпорни, - Карактеристики 7 предни џебови и 1 голема патент , една за назад. - Повеќе џебови, голем капацитет, може да носат повеќе предмети, дели прави предмети повеќе јасни - медицинска Сестра организатор е дизајниран да се одржи итен алатки, како ножици, завој, IV лента, ракавици, пенкало, копчето и други додатоци.Погодност за медицинска сестра употреба - Прилагодлив тока, може да се прилагоди според половината size Specification : - Големина : прибл. 25x18cm/9.84x7.09inch Package Вклучува : 2 Парчиња медицинска Сестра Половината Bag Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на понудата

- Size:
approx. 25x18cm/9.84x7.09inch
Package Includes:
2 Pieces Nurse Waist Bag :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :
Неодамнешно

Слични понуди