.

.

New
ZZWZM Нож Блок Акрилик Сет на Нож Носителот Кујна Алатка за Складирање Управување со Лесно да се Чисти за Различни Типови на Ножеви

ZZWZM Нож Блок Акрилик Сет на Нож Носителот Кујна Алатка за Складирање Управување со Лесно да се Чисти за Различни

DEN 4252.32

Количина на стоки
Достапно

Производот е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, што го прави производот корозија, оксидација оксидација и ' рѓа слободни.На површината се бранеа и полиран да се подобри текстурата.Производот има повеќе ножеви и можат да се сместат повеќе ножеви, па може да ја намали просторот во кујната колку што е можно, така што ќе може да ги користат со доверба и да бараат повеќе удобно.На дното на производот е измерен и проширува за да се осигура дека рацете се избалансирано во текот користите и да не падне во текот лесно, што го прави побезбеден и посигурен.Производот е аголна дизајн, ергономски дизајниран со склоност агол од 60 °, така што корисниците може да пристапите на алатка погодно, брзо и удобно.Таму е течење на дното на производот што го спречува внатрешни вода од акумулира.Внатрешната вода е исцедена во добро време, така што не бактерии расте и се чисти.Опис На Производот 1. Материјал : не ' рѓосувачки челик 2. Боја класификација : не 'рѓосувачки челик производ е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, што го прави производот е отпорен на корозија, оксидација оксидација и' рѓа.Полски површината за да добиете повеќе структурирана површина.Производот има неколку алатка дупки за голем број на алатки.Затоа, може да се намали физичкиот простор во кујната колку што е можно, така што можете да го користите за безбедно и да изгледаат удобно.На дното на производот се бројат и да се прошири за да се осигура дека Раката избалансирано во текот употреба и не е лесно да се падне Тоа е побезбеден и посигурен.Пакет Содржина : 1 * Ножеви Stand Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди