.

.

New
Момчиња Девојчиња Класичните Печатени Хип Хоп Капа Лесна Бејзбол Капа Snapback Капа

Момчиња Девојчиња Класичните Печатени Хип Хоп Капа Лесна Бејзбол Капа Snapback Капа

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Гребенот е рамен целокупната форма со хип-хоп чувствуваат.Вашето разбирање и поддршка се високо ценети!.Оваа Симпатична И Класичната Капа Е Совршен Капа За Каде И Да Одите.Гребенот е рамен целокупната форма со хип-хоп чувствуваат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.7 x7 инчен/ 11.Капа обемот 22.Е совршен за двете затворен и активности на отворено.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.СОВРШЕНА БОЈА НАТПРЕВАР ЗА СЕКОЈ СТИЛ : Нашата бејзбол тато капи доаѓаат во различни различни бои за да одговара на вашата индивидуалност.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН USAGES : дневна користи бејзбол капа со класичен стилски дизајн, никогаш не одат надвор од тој датум.Мала ТЕЖИНА& & УДОБНО : во Комбинација со стил ткаенина, ова ладење капа може да ви даде лесен носи.ЗАБЕЛЕШКА : Според светлина и различни компјутерски монитор, бојата може да биде малку поинаков како слики.И исто така, унисекс едноставен дизајн го прави тоа соодветно совршен за мажите и жените.Класичен стил на дизајн погоден за мажите и жените.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Пред полиестер twill ткаенина направи тоа, пријатна и удобна за совршено се вклопуваат, особено за секојдневни активности.Внатре пот бенд е многу мека и пријатна.Ќе никогаш не се чеша по потењето.ГОЛЕМИНА : 4.ПРИЛАГОДЛИВИ НАЗАД ЗАТВОРАЊЕ : Употреба на погодни назад затворање да обичај се вклопуваат во бејзбол капа на главата и да се обезбеди максимална удобност и безбедна одговара на сите времиња.Тоа ќе се вклопи добро со вашата дневна маица или фустан.Полиестер twill.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Заштита на вашата кожа и да ја задржите вашата коса од вашето лице и очи со носење на ова удобно бејзбол капа за време на сите ваши активности на отворено.Тоа ќе се вклопи добро со вашата дневна маица или фустан.Гребенот мерки 2,7 инчи / 7 cm и 7 инчен /18 cm Ширина.Овие безбол капи се направи одличен присутна идејата за вашите пријатели и најблиски.Исто така, мека ткаенина го прави тоа packable и здроби-во можност, така што може да донесе секаде лесно.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО : Капа обемот 22.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди