.

.

New
Женски Џерси Блуза Форма во Црно - Size 8

Женски Џерси Блуза Форма во Црно - Size 8

DEN 6001.20

Количина на стоки
Достапно

Size 8 (Рамо 15" Биста 36" Половината 24 1/2" Колковите 35" 23"H).Црна Џерси Поврзана Ткаенина.Црно Дрво Заврши Tripod База и Вратот Finial.База се Прилагодува од 26 до 40.Работи Добро со Сите Стилови на Облека и Додатоци.Нека вашата облека заземе своето вистинско место во центарот на вниманието со нашите Жената Џерси Опфатени Блуза Форма.Џерси Форми потсетуваат на елегантен и класичен изглед за да ги покажат своите најнови облека и додатоци со стил, тоа го заслужува.Нашите форми функција моделирани пена опфатени во трајни Црна џерси материјал со дрво tripod база и вратот finial.Дополнителни функции вклучуваат црна дрво заврши tripod база, која се прилагодува од 26 до 40.Size 8 (Рамо 15" Биста 36" Половината 24 1/2" Колковите 35" 23"H) , Црна Џерси Поврзана Ткаенина , Црна Дрво Заврши Tripod База и Вратот Finial , База Прилагодува од 26 до 40 , Работи И со Сите Стилови на Облека и Додатоци . 85-70192.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди