.

.

New
Needlepoint Перница За Полнење Кардинал Птица

Needlepoint Перница За Полнење Кардинал Птица

DEN 1653.36

Количина на стоки
Достапно

Дел од печат 13 мрежа платно.Платно е тешко и обрачот не е потребен.Заврши големина од 16 инчи x 16 инчи.Големи очи никел-обложено tapestry игла за едноставна работа.Заврши како-да настава.Заврши needlepoint модел изгледа одлично во рамка или прави одлична декоративни перница.Needlepoint Перница за Полнење Кардинал Птица со Hoohla Занаети е убава, модерна tapestry дизајн?s забавно да бод во континентална бода.Добра за почетници, или оние кои сакаат да работат со печат платно.Полна боја печат 13 мрежа платно.Совршен за доработка, како на перница.Заврши Големина Needlepoint Перница За Полнење : 16? x 16? (40 x 40 см).Заврши needlepoint модел изгледа одлично во рамка или прави одлична декоративни перница!Креирање на рачно изработени парче од дома декор со оваа прекрасна needlepoint шема!Проверете нашата needlepoint перница колекции избор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди