.

.

New
uxcell Toggle Latch, 48mm Ретро Стил Сребрен Тон Декоративни Hasp Накит Куфер Кутија Фати w Завртки, Pack of 4

uxcell Toggle Latch, 48mm Ретро Стил Сребрен Тон Декоративни Hasp Накит Куфер Кутија Фати w Завртки, Pack of

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

[SIZE] - 1.89"(48mm) Должина, 1.26"(32-милиметри) Ширина, 0.43"(11mm) Висина. [МОНТАЖА] - 4 монтажа дупки, 2,5 mm(0.1") дупка со дијаметар.Завртка фиксни, монтажа завртки се вклучени. [МАТЕРИЈАЛ] - Направени од добар квалитет железо, electroplating заврши што го прави нивниот изглед повеќе домот, анти-корозија, добра отпорност на абење. [ШИРОКА УПОТРЕБА] - Овие антички hasp clasps работат добро за мали проекти, домашни накит, кутии, trinket кутии, подарок кутии, birdhouse зграда итн. [ПАКЕТ СОДРЖИНА] - 4 x Toggle Latch, Некои Завртки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди