.

.

New
Сликарството,1Pcs 26x18cm Западен Змеј DIY Дели Stencils Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Дефиниција

Сликарството,1Pcs 26x18cm Западен Змеј DIY Дели Stencils Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни

DEN 418.80

Количина на стоки
Достапно

БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : се направени од домашно МИЛЕНИЧЕ со lapping процес за да се осигура дека внатрешните и надворешните рабови не се остри и се безбедни за вас и вашето дете.Погоден за повеќето фонтана пенкала.Обликувани за да одговара на повеќето пенкала, како што парична казна точка маркери, ballpoint пенкала, четки, куршуми, акварели, обоени моливи, моливи, итн.Мулти-цел.Може да се користи за да ги наслика слика, поштенски марки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, хартија изработката, ткаенина сликарство, ѕид декорација, итн.Убав подарок : пластични сликарство stencils се деликатни и уметнички, можете да им даде на овие сликарство stencils како подароци за вашето семејство, пријатели, сопруга, пријателка, колеги, соученици, роднини и DIY љубители на ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ и други празнична дена да покажете ја вашата нега и љубов.Широка примена : : stencils може да се користи во домот, училиштето, продавница, дом, хотел, канцеларија, забава, роденден, годишнина, погодни за украсување платно, прозорец, маса, ѕид, за мебел, врати, подарок кутија, бележник, поздрав картичка, огласна табла, кабинет, кат и слично.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди