.

.

New
Ofanyia Помине Продолжување Гел Алатка за Полнење 4 Бои Помине Гел за Нокти Датотека Четка за Нокти Лажни Нокти База на Врвот Грб Брзо Сушење на Ноктите Гел Ноктите Уме?

Ofanyia Помине Продолжување Гел Алатка за Полнење 4 Бои Помине Гел за Нокти Датотека Четка за Нокти Лажни Нокти

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува : Нокти Датотека*1+Dual-заврши Нокти Четка и Шпатула*1+Брзо Проширување Мувла*100pcs/кутија+ Помине Гел*4+База на Грб*1+Врвот Грб*1+Транспарентен кристал клип*1. Гаранција за квалитет и Долготрајни Изработени од не-токсични и безопасни состојки, минимални мирис, боја отпорни, сјајна отпорни и трае околу 2-3 недели, со соодветна примена.Не чипс или smudges, не пилинг исклучување лесно.Потсетник Треба да ги користите Ноктите гел се лизга решение, Ноктите гел може да биде избран и да се формира на ноктите форма без проблеми, со кои се спречува гел лепење на четка или други Помине гел tools.Бараат лекувањеПомине гел Бараат лекување под УВ ламба/LED светилка.База на грб и горниот слој бараат лекување за 30 секунди за секој слој.Ноктите гел бара лекување за 60 секунди секоја страна(предната страна и задната страна).Апликацијата секвенцаноктите. 1,Пакетот вклучува : Нокти Датотека*1+Dual-заврши Нокти Четка и Шпатула*1+Брзо Проширување Мувла*100pcs/кутија+Помине Гел*4+База на Грб*1+Врвот Грб*1+Транспарентен кристал клип*12,Гаранција за Квалитет и Долготрајни Изработени од не-токсични и безопасни состојки, минимални мирис, боја отпорни, сјајна отпорни и трае околу 2-3 недели, со соодветна примена.Не чипс или smudges, не пилинг исклучување лесно.3,Потсетник Треба да ги користите Ноктите гел се лизга решение, Ноктите гел може да биде избран и да се формира на ноктите форма без проблеми, со кои се спречува гел лепење на четка или други Помине гел tools.4,Бараат лекувањеПомине гел Бараат лекување под УВ ламба/LED светилка.База на грб и горниот слој бараат лекување за 30 секунди за секој слој.Ноктите гел бара лекување за 60 секунди секоја страна(предната страна и задната страна).5,Апликација секвенцаnail HYA-НИ-GF1240.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди