.

.

New
Fashionit У Мини Звучник | Стилски Пренослива Безжична Bluetooth 5.0 со Вграден Микрофон & Remote Shutter | Совршен Мини Звучник за Дома, Партии, Активности! Мал Уред, Богат Звук | Розо?

Fashionit У Мини Звучник | Стилски Пренослива Безжична Bluetooth 5.0 со Вграден Микрофон & Remote Shutter |

DEN 1245.60

Количина на стоки
Достапно

Комплет со далечински shutter и микрофон за да ги беспрекорно се приспособат на вашите gadgets, лесно можете да го користите својот вграден далечински shutter да направите безжична selfie снимки и користат неговите микрофон за hands-free јавувате.За стерео опкружувачки звук, пар два У Мини Звучници со вашиот уред!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди