.

.

New
HUHD 2,4 GHz USB, Оптички Безжични Гејмерски Слушалки за Nintendo Switch PS4 PC Компјутер 7.1 Опкружувачки Звук Игра Слушалки со Монтажни Микрофон

HUHD 2,4 GHz USB, Оптички Безжични Гејмерски Слушалки за Nintendo Switch PS4 PC Компјутер 7.1 Опкружувачки Звук

DEN 1908.00

Количина на стоки
Достапно

【Најновите 2.4 GHz, Дигитална Безжична Технологија】Речиси нула латентност, во реално-време безжичен пренос на аудио ВИСОК квалитет; Без кабел ограничувања, проблеми со слободен дури и 10 метри од играта конзола; Изградена-во голем капацитет Li-ion батерија за ФУНКЦИОНИРАЊЕ над 10 часа континуирана игри време. 【Независни Игра Само притиснете четири одвоени за јачина на звук за да ја прилагодите јачината на звукот што сакате. 【Едно Копче Switch to 7.1-Канал】повеќето напредни дома КИНО опкружувачки 7.1-канал технологија обезбедува студио-квалитет на чистина на глас, гласен звук поле, шок чувство на звук; Сега, не треба да инсталирате драјвери, само притиснете го копчето за да се префрлате помеѓу 7.1 и 2.0 стерео канали. 【Монтажни Omnidirectional Микрофон】Надворешни монтажни микрофон : ТОА може да ги собереш звуци со голема чувствителност, пренесува висок квалитет на комуникација со одлична намалување на шумот перформанси; Долго флексибилни МИКРОФОН ви овозможува да се прилагоди агол лесно. 【Човечки-Пријателски Дизајн】Стигнале висок квалитет засилен headbands прави слушалки погоден за сите ВИДОВИ на ЛУЃЕТО и глави; Ротациона и ЛЕСНО Виткање дизајн за лесно складирање; Кориснички висок квалитет на патент случај е прашина-доказ и преносни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди