.

.

New
Универзална Сите Во Едно Патување Приклучок Адаптер

Универзална Сите Во Едно Патување Приклучок Адаптер

DEN 478.80

Количина на стоки
Достапно

Во светот полнење - Полните вашите уреди во целиот свет во повеќе од 150 земји со 5 изградена-во текст додатоци, покривање на САД, ЕУ, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Канада, Јужна Америка и Централна Америка.Полнење 3 уреди одеднаш - Истовремено користите AC штекер и две интегриран USB порти.Ова ви овозможува да ја полните три уреди со користење на само една сила штекер!.Dual USB порти - Нема потреба да се донесе вашиот полначи, едноставно полнење на вашиот телефон, лаптоп, powerbank и камера батеријата со користење на две вграден USB порти.Безбедноста на прво место - Бесплатно безбедно со вграден-во осигурач, безбедност ролетни, па не може да има никаков контакт со живи делови од штекер и LED моќ индикатор.Нашиот производ е FCC, CE, и Ro HS уверение. 18 месеци гаранција - Уживајте во Светот Моќ Приклучоци' незаменлива 18-месечна гаранција.Во светот патнички адаптер - Полните вашите уреди во повеќе од 150 земји на сите континенти со оваа универзална патување adapter Suitable за конвертирање на повеќето 2-пол (не-основи) приклучоци.За да се користи за мали електрични уреди.Ве молиме имајте предвид ова патување адаптер конвертира различни видови на излезни приклучоци, но НЕ конвертирате струја или напон.Да не се користи со фенови за коса, рамни песна и поголеми електрични уреди.Погоден за опрема со 2-пол не-основани plugs Converts ѕид места во повеќе од 150 земји worldwide Built-во безбедноста ролетни и LED моќ indicator Power оценка : 6 A max. 100-240 V (660 Wmax на 110 Vac,1380 Wmax.Во 230 Vac AC влез : 100-240 VUSB излез : 2400m A 5 Vdc Built-во безбедноста shutters LED моќ indicator Please note This универзална патнички адаптер не е моќ конвертор и не конвертирате напон или фреквенција.Ве молиме проверете ги вашите уреди (или нивните полначи) за нивните прифатени напон пред да го користите овој адаптер.Овој уред не е прилагоден за високо-придвижуван апарати, вклучувајќи и фенови за коса, коса straighteners, рамни песна и вода cookers.Пред да го користите овој производ, ве молиме прочитајте го упатството внимателно, со цел да се добие најдобрата работа метод и ефект.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди