.

.

New
1PC Електрично Автоматско Загрева Eyelash Curler за Жените,Преносни Електрични Lash Curler со Силиконски Греење Влошки,Постојана Контрола на Температурата Eyelash Curler (Случаен Бо?

1PC Електрично Автоматско Загрева Eyelash Curler за Жените,Преносни Електрични Lash Curler со Силиконски Греење

DEN 2232.00

Количина на стоки
Достапно

✿ Начин на употреба : 1. Отворите батеријата, стави две батерии. 2. За да се префрлите НА : 'НА', екранот светла, розова силикони термички подлога за кајгана може да се користи, по околу 15 секунди. 3. Со push-pull cleat живеат eyelash 2-3 секунди, eyelash може да биде свиткан.4. Затворање на прекинувачот, заврши на операција. ✿ Безбедна употреба : на соодветна температура дизајн нема да ги оштети вашите трепки.Ве молиме почекајте неколку минути за да се осигури дека таа е целосно загреана, тоа е безбедно да се користи; Ова електрична eyelash клип е лесно да работат и да има топлинска изолација заштита слот, кој може да се избегне топлина од контактирате eyelids и оштетување на кожата. ✿ Брзо поставување : долготрајни виткање : брзо греење во 10 секунди, проширува брзо curler греење подлога можете да контактирате со повеќе трепките, и има доволно топлина да навивам трепките во кратко време, заштеда на време, долго-траен виткање трепките во текот на целиот ден (батерија, не се вклучени). ✿ Шик дизајн : ова електрична eyelash клип е лесен и пренослив, со рационализација изглед и крива форма; Тоа е лесна за употреба и не е лесно да падне; загреана силикони подлога може да навивам целата должина на трепките, која е погодна за секое око форма; Тоа го прави трепките лесно да се поправи во место додека свиткување нагоре, и одговара на radian на трепките, креирање на траен и убава виткање ефект. ✿ Лесно да се носат : ова електрична eyelash curler е компактен, лесен, што го прави како кармин, па тоа е лесно да се стави во козметичката торба, каде и да одите, можете да го носат секаде каде што оди, така што можете да ги земете вашите трепки во било кое време и да ја задржите вашата убавина на сите времиња. 1. Отворите батеријата, стави две batteries2. За да се префрлите НА : 'НА', екранот светла, розова силикони термички подлога за кајгана може да се користи, по 15 seconds Material : ABSBrand нов и висок квалитет!Големина : 13*3.5 cm/5.12*1.38"3. Со push-pull cleat живеат eyelash 2-3 секунди, eyelash може да се валани up4. Затворање на прекинувачот, заврши operation Large порите носот blackheads Quantity : 1 PCColour : Random1 PC Електрично Автоматско Долготрајни Загрева Eyelash Око Трепките Curler (Без батерија).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди