.

.

New
Стоматолошки Ендодонтско Корен Модел Канал Блок Пракса Пулпа Празнина Јасно Смола Ендо Обука Заб RCT Настава Вежби 5Pcs (M8002)

Стоматолошки Ендодонтско Корен Модел Канал Блок Пракса Пулпа Празнина Јасно Смола Ендо Обука Заб RCT Настава

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : транспарентна акрил, пакет на пет.Тоа одговара на Забен Корен Канал Пополнување Пракса и празнина подготовка на наставата.На ендодонтско пулпа е јасно видливи и лесно да се вежба и да се измери.Големина : Природна големина (1 : 1),Транспарентна на коренскиот канал модел за сите видови на RCT пракса.Алатки на сликата за демонстрација само.Вистински производ е модул во слика, со исклучок на алатки.Пакување : 5pcs 100% сосема нов и висок quality Transparent на коренскиот канал модел за сите видови на RCT practice Material : транспарентна акрилик На ендодонтско пулпа е јасно видливи и лесно да се вежба и да се измери Тоа одговара на Забен Корен Канал Пополнување Пракса и празнина подготовка на наставата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди