.

.

New
Unov Пиксели 3 Случај Јасно со Дизајн Мека TPU Шок Апсорпција Тенок Врежана Шема Заштитен Капак за Пиксели 3 5.5 инчи (Alpaca Кеси)

Unov Пиксели 3 Случај Јасно со Дизајн Мека TPU Шок Апсорпција Тенок Врежана Шема Заштитен Капак за Пиксели 3

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Застана на работ на екранот и леќа ќе ги заштити i Phone екран и камера безбедно и звук.Добро дебелина јасно мека rubbery TPU случај е тенок одговара додека со пристоен protection.By врежана технологија на печатење, на симпатична модел не е на висока густина, лошиот да исчезнува и анти-нула.Лесен, лесен зафат дизајн совршен за секојдневна употреба.Отворени се намали испис нудат повеќе погодно за бесплатно, без отстранување на случај.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди