.

.

New
DGBRSM Антички Бронза Срце Облик на Hasp Latch со 4pcs Гроздобер Врежани Мини Шарки и Монтажа Завртки Накит Дрвена Кутија Хардвер, Мебел и Додатоци

DGBRSM Антички Бронза Срце Облик на Hasp Latch со 4pcs Гроздобер Врежани Мини Шарки и Монтажа Завртки Накит

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Високо-квалитетни материјали : направени од цинк легура, рѓа-доказ и издржливи.Поставете појавување : Доаѓа со монтажа завртки, погодно за DIY инсталација и лесен за секојдневниот живот.Ретро дизајн : На тока latch и зглоб имаат ретро модели, совршен натпревар.Погоден за сите видови на накит кутии, кутии, дрвени сандаци, кутии за накит, подарок кутии, кукла куќи, итн.Пакет се вклучени 1 x срце облик на hasp latch, 4 x шарки и доволно завртки.Високо-квалитетни материјали : направени од цинк легура, рѓа-доказ и издржливи.Поставете појавување : Доаѓа со монтажа завртки, погодно за DIY инсталација и лесен за секојдневниот живот.Пакет се вклучени : 1 x срце облик на hasp latch 4 x шарки Доволно завртки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди