.

.

New
Soonsoonic 4K HDMI Кабел 15 Нозе | 18Gbps Ultra High Speed HDMI да HDMI Кабел & 4K@60Hz HDR ЛАК HDCP2.2 Ethernet-Плетенка 2.0 Кабелот | за UHD ТВ Монитор Лаптоп Xbox PS4/PS5 ект (4.57 м)

Soonsoonic 4K HDMI Кабел 15 Нозе | 18Gbps Ultra High Speed HDMI да HDMI Кабел & [email protected] HDR ЛАК HDCP2.2 Ethernet-Плетенка

DEN 227.76

Количина на стоки
Достапно

✅【Висок Квалитет на HDMI Кабли】Направени Од Издржлив Најлон Плетенка Hdmi Кабел 15 Фт,Тоа Можат да го Издржат Почести Свиткување Тестови.Поддршка plug and play и топла приклучокот.Audio Return Channel (ЛАК) за да ги Синхронизирате Звукот и Сликата, без Одлагање.Уникатен Тмд технологија обезбедува висока брзина и стабилна сигнал на пренос.Поддржува Опкружувачки Стерео Звук.Анти-оксидација и анти-корозија позлатени конектори, кои ги конекторите сјајна, подобрување на спроводливост, и да се обезбеди стабилен и висок квалитет на слики.На секои три насоки на жица јадра се одделени со алуминиумска фолија за да се осигура дека сигналите не се мешаат едни со други.Тоа го Направи На позлатени Конектори И Хром-обложено Алуминиум Легура Школка,Три Слоеви На Заштитен Слој,Уникатен Тмд Технологија се Обезбеди Висок-Брзина И Стабилна Сигнал на Пренос И да ја Намалат Сигналот на Косата.Обезбедува Огледало На Владата,Продолжен Режим И Игра На Интерактивен Режим.0 HDMI кабел е проширен за да 18 Gbps, што е доволно за поддршка на UHD 4 K (3840 x 2160 резолуција), максимум refresh стапка од 60 HZ и рамка стапка на 50 FPS/60 FPS и е наназад компатибилен со QHD 2К 1440p (до 144 Hz), 1080p ( до 240 Hz)и претходните верзии.Chrome е оближена со алуминиумска легура школка, да се зголеми текстура, да може ефективно да се зголеми на топлина дисипација.Пропусниот опсег на Soonsonic 2.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди