.

.

New
MASNPLE GUOCAO 30x30x10mm Мали Вентилаторот за Ладење Екструдер, 3D Принтер Кулер (DC 12V) Lenght: 50CM 3D Печатач Делови

MASNPLE GUOCAO 30x30x10mm Мали Вентилаторот за Ладење Екструдер, 3D Принтер Кулер (DC 12V) Lenght: 50CM 3D Печатач

DEN 856.80

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме внимателно да ги видите дизајн на производот цртежи пред купување, потврди дека производот е погоден Компатибилен со вашиот компјутер или да одговара на вашите потреби.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ако има било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата логистика ќе биде побрзо од веб-сајт.Големина : 30x30x10mm Rated напон : DC 12 VRated струја : 0.08 APower : 1 WSpeed : 6200 + -10% RPMNoise : 24 DBAWind брзина : 2.5 M/SWind волумен : 2.8 CFMInterface : XH2.0mm.Општи landa tianrui Model LDTR-WG0176 Quantity 1 set Material Plastic Dimensions (3 х 3 х 1 cm)Тежина (10 g)Пакување List1 x вентилаторот за Ладење(Жица Lenght : 50 CM)ќе се обезбеди најдобра услуга.Ако има било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата логистика ќе биде побрзо од веб-сајт.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди