.

.

New
50 Брои - 9 Унца Јасно Пластика Партија за Депонирање Чаши , Кристално Јасно МИЛЕНИЧЕ Пластични Чаши Идеален за Дома, Канцеларија, Барови, Свадби, Булчински и Бебе Туш,

50 Брои - 9 Унца Јасно Пластика Партија за Депонирање Чаши , Кристално Јасно МИЛЕНИЧЕ Пластични Чаши Идеален

DEN 314.40

Количина на стоки
Достапно

Во потрага по совршена ладна чаша??И гледам понатаму Овој идеал првенство е за сервирање сок, вино , boba, коктели, сокови, Овошје, Чаши, Ужина, Мезе, и Десерти.Идеален за Угостителство Настани, Ресторани, Барови, Клубови, Свадби, Роденден, сопственици на Бизнис, угостителство, училишта.Направени од Високо Квалитетни домашни МИЛЕНИЧИЊА Материјал, BPA Free.Валани Ѕид Rim - Ќе не боли како што се пиење вашиот омилен пијалок, iced кафе, вода, пијалаци и многу повеќе.Иако овие се за Еднократна употреба чаши тие се уште се обезбеди зголемување на резолуцијата се чувствуваат и им ја дава елегантен изглед.Recylable чаши така може да помогне во заштитата на животната средина.Чаши се Лесно да се оџакот, кога не е во употреба, тоа го прави одлично за складирање по употребата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди