.

.

New
Шминка Четка во Собата, 10Pcs Шампањ Злато Шминка Четки Поставите Фондацијата Сенки Веѓа Руменило Четка Убавина Алатки Мека Наежвам Фондацијата Сенки Меша Blusher Бафер

Шминка Четка во Собата, 10Pcs Шампањ Злато Шминка Четки Поставите Фондацијата Сенки Веѓа Руменило Четка Убавина

DEN 371.76

Количина на стоки
Достапно

❤ СИНТЕТИЧКИ ШМИНКА ЧЕТКИ - Направени со Елегантен изглед, мека и густа четка косата, лесно може да се применуваат шминка во прав.нема повреда на кожата,погодна за уште најмногу осетлива кожа, да се обезбеди висока дефиниција заврши со течност, прав или крем основа, без никакви апсорпција на производот, и без пролевање. ❤ РАЗНОВРСНА ЧЕТКА SET - ги Покрие сите големината и обликот на четки за да го издлаби и sculpt лицето за беспрекорна димензија.Средба на сите ваши потреби со различни форми се соочуваат со четки.Concealer четка парична казна совет е погодна за прикривање мали несовршености, лесно за ракување.Усна четка може да се користи за да се нагласи усна форма и да се направи шминка повеќе секси. ❤ СТИЛСКИ ДИЗАЈН : 10 компјутери шминка четка во собата изгледа многу елегантен и модерен со најпопуларните и стилски, боја , мора да се има во вашите козметички торба.Наменет за шминка почетници и ентузијасти како шминка четка за полнење е лесен за употреба и супериорен квалитет , комплетен асортиман за да ви овозможува да ги чувате вашите шминка.Идеален подарок за мајка, сопруга, женски пријатели. ❤ ЧЕТКА во СОБАТА ЗА ЦЕЛОСНА ШМИНКА ИЗГЛЕДА - Кој 10 исклучителна четки кои се сакани од страна на професионална шминка уметници, од fluffiest прав и образ четка за да се луксузен фондацијата четка и сенки четка наменета за високо детални работа. ❤ СПЕКТАР ЧЕТКИ СО ТРАЈНИ РАЧКА - Донесува исклучителна изработка, високо-квалитетни материјали за премиум чувство и оптимално користење со текот на времето.Не се лизга, суровост-бесплатно, лесно да се зафат за долго време.Одлично за потење раце.Карактеристики : 1. Содржи фондацијата четка, четка за руменило, сенки четка, веѓа четка, итн, ги задоволува вашата различни шминка барања.2. Најлон четка косата, мека и казна, не штети на кожата, да ви помогне да се создаде совршена шминка.3. Супер капацитет да се сфати во прав, различни форми четки, лесен за употреба и чиста.4. Здрав рачка, подобро рака чувство, издржлив и не е лесно да се деформира.5. Погоден за шминка почетници употреба и професионална шминка уметник употреба. 6. Идеален за примена на прав, фондација, руменило, concealer и други користи за лицето, очите, итн.Спецификација : Предмет Тип : Шминка Четки Set Material : Nylon Color : Шампањ Gold Quantity : 10 Pcs Package Листата : 10 Pcs * Шминка Четки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди