.

.

New
Samsung Галакси A11 Случај, Скочниот Апсорпција Ултра-Тенок Против Пролизгување Оклоп Силиконска Гума Тешки Хибрид Заштитни Случај Покритие за Samsung Галакси A11 (Црна)

Samsung Галакси A11 Случај, Скочниот Апсорпција Ултра-Тенок Против Пролизгување Оклоп Силиконска Гума Тешки

DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно

1.Совршен Дизајн за Samsung Галакси A11. 2.ПРЕМИУМ ПРОИЗВОДСТВО МАТЕРИЈАЛИ - Флексибилни внатрешна TPU материјал во комбинација со тешки надворешната Поли Карбонат материјал школка го прави одличен "амортизер", отпорно на гребење, трајни и сигурен заштита, исто така без мирис Еко-пријателски. 3.USER-FRIENDLY ДИЗАЈН - Тенок тело структура и лесни, се чувствуваат лесно да се носат и продавница, без гломазна чувство, а тоа држи, надворешниот мат фолија ги носи удобно handfeeling, Изгледот на случајот ви овозможува целосен пристап до сите функционалност и копчиња.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди