.

.

New
Softbox Diffuser 40cm Мини Преносни Свитлива 40 LED Фотографија Softbox Студио Шатор Светлина Кутија, 17.32x15.75x1.57inch

Softbox Diffuser 40cm Мини Преносни Свитлива 40 LED Фотографија Softbox Студио Шатор Светлина Кутија, 17.32x15.75x1.57inch

DEN 1874.16

Количина на стоки
Достапно

Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти, трајни и носат-отпорни. 40 парчиња светилка монистра обезбеди мека и светлина, помага да се елиминираат остри светлина и сенка во фотографија.Метал копчето дизајн, не е лесно да се подели.Лесно да се соберат и расклопување.Количка за дизајн, простор за заштеда, лесен и лесно да се носат.Дојде со една црна и една бела позадина за да се исполнат фотографија потреби.Уникатен дизајн за вас!Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Бела Светлина Извор : 40pcs Светилка Монистра Напојување Кабел Должина : Околу. 150 см/ 59.01 инчен Укината Големина : Прибл. 44*40*4 cm/ 17.32*15.75*1.57 инчен Тежина : Околу. 1180 g Пакување Листа : 1 * Softbox 1 * Кабел за Напојување 2 * Позадина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди