.

.

New
Прецизност Регулаторот - 56 scfm, 3/8 NPT, 1.45 да 232 psi

Прецизност Регулаторот - 56 scfm, 3/8 NPT, 1.45 да 232 psi

DEN 6245.76

Количина на стоки
Достапно

проток на воздух капацитет : 56 scfm.температурата на работа дијапазон : -10 До 50°C. порта тип : 3/8 NPT.тема стандард : NPT.максимална поставите притисок : 232 psi.Спецификација : проток на воздух капацитет : 56 scfmoperating температура дијапазон : -10 До 50°Cport тип : 3/8 NPTthread стандард : NPTmaximum поставите притисок : 232 psiminimum поставите притисок : 7.25 psiset притисок опсег : 1.45 да 232 psi.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди